تایل سنگریزه ای کینگستون

کینگستون

سقف به عنوان یکی اصلی ترین ارکان که به ساختمان صلابت و زیبایی می بخشد می توان بنا را هویتی سنتی ، مدرن ، صنعتی ، تاریخی ، تجاری و یا حتی مذهبی نیز آمیخته نماید.

رویکرد تزئیتی به سقف از گذشته تا اکنون نیز بیانگر اهمیت و نقش تعیین کننده عنصر سقف در زندگی متعارف و حیات ذوقی او می باشد . و اکنون شرکت نوآوران سقف خاورمیانه تنها تولید کننده سقف های شیب دار سنگ ریزه ای (stone coated roofing tiles) در کشور با داشتن سال ها تجربه در راستای ارتقای دانش و تکنولوژی پیشرفته کشور کانادا برای اولین بار در ایران به تولید سقف های شیب دار سنگ ریزه ای مبادرت ورزیده است .

 

قیمت تایل کینگستون

تایل های کینگستون در دو مدل کلاسیک و شینگل تولید و عرضه می شوند :

 قیمت هر تایل با بروز رسانی در تاریخ شنبه مورخ 1403/4/23 به شرح زیر می باشد:

تایل کلاسیک  تماس تومان 

تایل شینگل  تماس تومان

بسته میخ کینگستون  1/50 کیلویی تماس تومان 

ورق صاف کینگستون  ابعاد 137*50 سانت تماس  تومان 

تیزه گرد کینگستون  40 سانت تماس  تومان 

تیزه هشتی کینگستون  137 سانت 30 برش تماس تومان 

ساید فلاشینگ کینگستون  137 سانت 15 برش تماس تومان 

باکس کینگستون  137 سانت 23 برش تماس تومان 

کلاهک کینگستون  قطره 50 سانت به ارتفاع 50سانت تماس تومان 

اند دیسک کینگستون تماس تومان 

تاچ آپ کیت کینگستون  تماس تومان 

 

ابعاد تایل سنگریزه کینگستون 

تایل های سنگ ریزه ای کینگستون در مدل کلاسیک 169*43 سانت و در مدل  شینگل 43*168 سانت می باشد.

با توجه به ابعاد تایل کینگستون و میزان همپوشانی تایل ها ، ضریب پوششی 2/12 عدد تایل برای هر متر مربع خواهد بود.

برای مثال برای پوشش یک سقف ویلایی با مساحت مفید 100 مترمربع به تعداد 212 عدد تایل کینگ استون نیاز داریم.

 

مشخصات لایه های کینگستون 

پوشش سقف های شیب دار کینگستون به طور کلی متشکل از 8 لایه می باشد . در هسته اصلی کینگستون از آلیاژ گالوالوم استفتده شده است . گالوالوم  آلیاژی است از فولاد ، آلومینویم و روی که شامل مقداری سیلیکون نیز می باشد .ورق آلوزینک یکی از مقاوم ترین آلیاژ ها در برابر خوردگی است و نرخ خوردگی آن 7 برابر کند تر از ورق های گالوانیزه می باشد . گالوالوم استفاده شده در کینگستون داریاستاندارد ASTM امریکا می باشد استاندارد ASTM امریکا می باشد .

سنگریزه های کینگستون با تراکم بسیار بالا و از لحاظ زیبایی منحصر به فرد هستند . سنگریزه ها با یک لا یه گلیز یا تثبیت کننده آستر شده که مانع گرد و غبار می شود.

 مشخصات_کینگستون

 

ویژگی های تایل کینگستون 

سبک وزن

تابل های تولیدی ما خیلی سبک وزن هستند و باعث صرفه جویی زیادی در هزینه هاتی ساختاری ساختمان شما خواهند شد.

مقاوم در برابر باد و طوفان

با تایل های سقفی کینگستون در برابر طوفان هایی با سرعت بیش از 160 کیلومتر بر ساعت هم ساختمانتان ایمن است.

محافظت در برابر تگرگ، برف و یخ

سیستم های سقف فلزی با روکش سنگی ما محافظت فوق العاده ای را از خانه شما در زمستان نیز ارائه می دهند که سقف های معمولی قادر به انجام آن نیستند.

مقاوم در برابر آتش

خانه هایی که در آتش می سورند زیر سقف های سنگین فرو می ریزند ولی این اتفاق با تایل های سنگی ما رخ نخواهد داد.

ساختار چند لایه ایی

تایل های سنگی ما از لایه های مختلفی ساخته شده اند که فولاد فقط یک لایه آنها است و هر لایه ویژگی های فوق العاده خود را دارد.

مقاوم در برابر صدا

نفوذ سر و صدا در سقف های تولیدی ما نسبت به دیگر سقف های فولادی بسیار کمتر است.

 

 

 

انواع تایل سقف شیروانی سنگ ریزه ای کینگستون

 

-طرح کلاسیک (سقف طرح سفال)

سقف طرح کلاسیک کینگستون ( سقف طرح سفال ) با ظاهری تسخیر کننده نسبت به انواع سیستمهای سقفی خود را متمایز می کند.این طرح با کنگره های زیبا و خاص و مناسب برای هر نوع سبک معماری می باشد.

ورق طرح سفال کینگستون با رنگهای متنوع و منطبق با هر سلیقه برای ایجاد سقفی زیبا و منظره ایی چشم نواز را برای مصرف کننده تداعی می کند.تحقیق و توسعه در طراحی سقفهای کلاسیک این اطمینان را می دهد که پوشش کلاسیک از بهترین کیفیت و دوام و مقاومت استثنایی برخوردار است. همه طرحهای کینگستون مقاوم در برابر آتش، باران و طوفان شدیدی و عایق صوتی و دارای 50 سال وارانتی می باشد.

سقف شیروانی کینگستون ساخته شده از ورق گالوالوم یا آلوزینک و همچنین سنگهای رنگی طبیعی متنوع و سازگار با محیط زیست که جذابیت خاصی به این محصول داده است.پوشش های سقفی کینگستون سبکتر از 7 کیلو گرم در متر مکعب می باشد.که مقاوم در برابر باد با سرعت 200 کیلومتر در ساعت می باشد.

همچنین در محیطهای بسیار گرم مقاومت بسیار بالایی در مقابل اشعه ماوراء بنفش دارد. پوشش سقفی کینگستون با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد.

کلاسیک

-طرح چوب

طرح چوب کینگستون با ظاهری زیبا و تداعی کننده آب و هوای جنگلی و رنگ و شکل چوب و برگرفته از سقفهای طرح چوب سنتی است.پوشش طرح چوب کینگستون شامل خطها و برجستگیهایست که از چوب و الوار طبیعی برگرفته شده است.

طرح چوب کینگستون ساخته شده از سنگ ریزه های رگی متنوع و برجستگی های خاص که این طرح را از طرح حای دیگر متمایز می کند.طرح چوب کینگستون جز پرفروش ترین طرح های خانواده کینگستون می باشد بخصوص در آلاچیق ها و سقف ویلاها و همچنین بناهای مختلف.همه طرحهای کینگستون مقاوم در برابر آتش، باران و طوفان شدیدی و عایق صوتی و دارای 50 سال وارانتی می باشد.

سقفهای شیبدار کینگستون ساخته شده از ورق گالوالوم یا آلوزینک و همچنین سنگهای رنگی طبیعی متنوع و سازگار با محیط زیست که جذابیت خاصی به این محصول داده است.پوشش های سقفی کینگستون سبکتر از 7 کیلو گرم در متر مکعب می باشد.که مقاوم در برابر باد با سرعت 200 کیلومتر در ساعت می باشد.

همچنین در محیطهای بسیار گرم مقاومت بسیار بالایی در مقابل اشعه ماوراء بنفش دارد.پوشش سقفی کینگستون با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد.

چوب

-طرح رومن

طرح رومن از خانواده سقفهای شیب دار کینگستون ،طراحی و الهام گرفته از سقفهای رسی ، که استفاده شده در بناهای سنتی جنوب فرانسه ،سوئیس،ایتالیا،و اسپانیا می باشد. سقفهای رسی جزء پر فروش ترین سقف ها می باشد.

که از طرف سازنده ها و مهندسین پیشنهاد می شود ولی به علت قیمت خرید بالا و هزینه های سنگین تعمیرات بیشتر مصرف کننده ها ریسک خرید آن را نمی پذیرند.طرح رومن کینگستون دقیقا همان شکل سقفهای سنتی رسی اما باقیمت پایین و بدون نیاز به تعمیرات می باشد.

که مسئله رضایت کامل معماران و مهندسین و انبوه سازان را به خود جلب کرده است.طرح رومن کینگستون با تنوع رنگی و ترکیبهای متنوع قابل دسترس مشتریان محترم قرار می گیرد.همه طرحهای کینگستون مقاوم در برابر آتش، باران و طوفان شدیدی و عایق صوتی و دارای 50 سال وارانتی می باشد.سقف شیبدار کینگستون ساخته شده از ورق گالوالوم یا آلوزینک و همچنین سنگهای رنگی طبیعی متنوع و سازگار با محیط زیست که جذابیت خاصی به این محصول داده است.

پوشش های سقفی کینگستون سبکتر از 7 کیلو گرم در متر مکعب می باشد.که مقاوم در برابر باد با سرعت 200 کیلومتر در ساعت می باشد.و همچنین در محیطهای بسیار گرم مقاومت بسیار بالایی در مقابل اشعه ماوراء بنفش دارد.پوشش سقفی کینگستون با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد.

رومن

-طرح شینگل 

سقف شینگل کینگستون یادآور سقفهای سنتی و در عین حال با کیفیت بالا و وزن سبک و تنوع رنگی می باشد.طرح شینگل با داشتن صافی و برجستگی های زیبا و مناسب برای هر نوع بنا می باشد.

همچنین محصول کینگستون در بناهایی از جمله (مدارس-منازل مسکونی –هتل ها-مراکز خرید آلاچیق ها –پیشانی اپارتمانها –سر درب منازل –و….)مورد استفاده قرار می گیرد.سقف شینگل کینگستون به دلیل مزایایی اعم از، سبکی وزن،قیمت پایین و مقاوم در برابر باد و باران،تگرگ،آتش،و اشعه ماوراء بنفش ، از سقف شینگل سنتی پیشی گرفته است.

همه طرحهای کینگستون مقاوم در برابر آتش، باران و طوفان شدیدی و عایق صوتی و دارای 50 سال وارانتی می باشد.سقف شیبدار کینگستون ساخته شده از ورق گالوالوم یا آلوزینک و همچنین سنگهای رنگی طبیعی متنوع و سازگار با محیط زیست که جذابیت خاصی به این محصول داده است.

پوشش های سقفی کینگستون سبکتر از 7 کیلو گرم در متر مکعب می باشد.که مقاوم در برابر باد با سرعت 200 کیلومتر در ساعت می باشد.و همچنین در محیطهای بسیار گرم مقاومت بسیار بالایی در مقابل اشعه ماوراء بنفش دارد.پوشش سقفی کینگستون با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در دسترس مصرف کننده قرار می گیرد.

شینگل

متعلقات

 

 دستگاه برش کینگستون (Guillotine)

برش

 

 دستگاه خم زن کینگستون (Bender)

خم زن

تیزه

تیزه

 وال واشینگ

سایت وال واشینگ

انجل ریج

انجل ریج

تیزه سه پله

سه بله

بارج بورد کارو

بارج بورد کارو

بارج بورد کارو استاندارد

بارج بورد کارو استاندارد

 

 

در ادامه تصاویر سقف های سنگ ریزه ای با تایل های کینگستون را برایتان قرار می دهم :

 

کینگ استون

 

کینگستون سقف

 

تایل کینگستون

 

سقف شنی

 

سقف شیروانی

 

سقف مدرن

 

قیمت کینگستون

 

تایل سنگریزه

 

سقف سنگریزه ای

 

سقف ویلایی

 

پوشش سقف

 

سقف رنگی مدرن

 

ورق کینگستون

 

در ادامه ویدیو هایی از اجرای سقف کینگستون برایتان قرار می دهم :

 

مطالب مرتبط :

ورق طرح سفال پالرمو گزینه مناسبی برای سقف های شمال هست؟

ورق طرح سفال پرچین گزینه مقرون به صرفه تری است یا کینگستون؟

ورق طرح سفال ژنوا  آب بندی بهتری دارد یا تایل کینگ استون؟

 

تماس با ما

 • icon
  آدرس :بازارآهن تهران(شادآباد)، بلوار 45متری بهار شمالی،مرکز تجاری پارس فلز،بلوکE،پلاک12
 • icon
  تلفن ۱ : 02166306162 
  تلفن ۲ : 02166246019
 • icon
  موبایل : ۰9128460162
  تلگرام: ۰9128460162